فروشگاه اولترا بازی سازی، انیمیشن، جلوه های ویژه و موسیقی

ارسال محتوای دیجیتال شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: Wire Transfer یا Paypal

1. Top | #1

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    6106
    تشکر شده 152 بار در 140 ارسال
    مبلغ حمایت شده توسط کاربر
    0 تومان

Wire Transfer یا Paypal

سلام.
    توی سیستم های تبلیغاتی خارجی داشتم میگشتم، بعضی هاشون فقط از wire transfer تسویه حساب میکنن و بعضی ها از Paypal هم پشتیبانی میکنن.

اگر میتونید یه توضیح مختصیر درباره ی این روش ها بدید(مراحلی که طی میشه تا پول از اون ور آب بیاد اینور)

سوال من اینه که کدوم از این روش ها برای ایرانی ها بهتره؟

البته به این هم توجه کنید که من یک آشنا توی کالیفرنیای آمریکا دارم. اگه کسی تجربه ی این کار رو داشته بگه طرف آمریکایی باید چه کار هایی رو انجام بده؟
    امضای ایشان
    اگه دوست داری شکست نخوری...

تلاش نکن

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر بخش
    شماره عضویت
    388
    تشکر شده 972 بار در 478 ارسال
    0 تومان
    من از Wire Transfer اطلاعی ندارم اما شما می تونید با پی پال کار کنید.

پول رو به حساب پی پال یه واسطه که بتونه اونو به ایران بیاره بریزید و بعد پول رو از اون بنده خدا بگیرید.

برای این کار یه سری سایت هم خدمات ارائه میدن که پول شما رو از اونور آب میاره این ور آب.

با تشکر
    سید
    امضای ایشان

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hmchenaran.s از ایشان تشکر کرده است:

Mohamed007 (۰۶-۲۶-۱۳۹۵)

4. Top | #3

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    6106
    0 تومان
    من از Wire Transfer اطلاعی ندارم اما شما می تونید با پی پال کار کنید.

پول رو به حساب پی پال یه واسطه که بتونه اونو به ایران بیاره بریزید و بعد پول رو از اون بنده خدا بگیرید.

برای این کار یه سری سایت هم خدمات ارائه میدن که پول شما رو از اونور آب میاره این ور آب.

با تشکر
    سید
    خیلی ممنون.

واسطه ی آمریکایی باید پول رو بصورت فیزیکی بیاره اینور؟ نمیشه پول به از یکی از بانک های خارجی به یکی از بانک خودمون انتقال داد؟
    امضای ایشان

تلاش نکن

5. Top | #4

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    6899
    تشکر شده 16 بار در 13 ارسال
    0 تومان
    سلام
    چون فرمودید که آشنا در خارج از کشور دارید ، پس در عمل برای استفاده از هر کدوم از روشهایی که فرمودید ، نباید مشکل خاصی داشته باشید.

اما من جوابم رو با این پیش فرض ادامعه میدم که شما در خارج از کشور ، هیچگونه آشنایی نداشته باشید.
    روشی که در ابتدا توصیه میشه ، استفاده از Paypal هست.چرا ؟
    به دلیل اینکه paypal بصورت مجازی ارائه میشه (البته قسمتی از اون و نه همش) میتونه انتخاب خیلی بهتری از wire باشه.
    شما میتونید به کمک یک کارت مجازی نیز ، برای خود حساب paypal باز بکنید ، بدین صورت که وارد سایت Paypal.com شده و با یکسری اطلاعات موقعیت مکانی +اطلاعات هویتی+آدرس+اطلاعات کارتی که قراره با اون حساب paypal رو وریفای بکنید و ... فرمها رو پر بکنید و صاحب یک حساب paypal بشوید
    ضمنا ، حتما حتما ،حتما حتما از vps با ip ثابت استفاده بکنید ، بدلیل اینکه paypal بسیار ، بسیار ، بسیار ، بسیار حساس بوده و به راحتی ، حساب و پول شما را بلاک میکند و دیگه به راحتی نمیتونید به پولتون دسترسی داشته باشید.
    شرکتهایی مثل پانی پی ، پیمنتت24 ، ایرانی کارت و ... هم هستند که در قبال دریافت مبلغی این کارها رو انجام بدهند ، که زمانی که من دنبالش بودم ، مبالغشون از 300.000 تومان شروع میشد و میرفت رو به بالا ، مثلا پانی پی از مالزی باز میکنه و اون دو تا ی دیگه از انگلستان و امارات.
    اگه خواستید از این روش استفاده بکنید ، حتما یه سری هم به سایت Chartboost بزنید ، که توی رنکینگ سایتهای تبلیغات موبایلی در جایگاه سوم ، بعد از admobنامرد و unity ads هست.

اما حالت دوم یعنی Wire Transfer
    تا جایی که من متوجه شدم ، wire نوعی حواله بین المللی هست که شما بایستی حساب مستر یا ویزا با قابلیت دریافت wire رو داشته باشید و بعد با یک سری مفاهیم مثل Iban ، روتینگ نامبر و .... و یه سری چیزهای دیگه که نمیدونم چی هستند و یادمم نمیاد ، الان.
    به اون سایت تبلیغاتی ارائه بدید تا بتئنن ، سر ماه ، اون حواله(wire) رو به حساب شما در کشوری که کارت مستر یا ویزاتون از اونجا صادر شده رو واریز بکنند.

برای wire ، من خودم کارتهای پیمنت24 و ایرانی کارت رو بررسی کردم و متاسفانه این کارتها تاجیک هستند و فقط سوییفت هستند و متاسفانه برای chartboost که میخواستم استفاده بکنم ، فاقد Iban(یه چیزی شبیه شماره شبا کارتهای شبکه شتاب خودمون هست) بودند.
    ولی کارتهای اتحادیه اروپا و کارتهای ایالات متحده پانی پی این مورد رو هم داشتند.

این بود اطلاعات مختصر این بنده حقیر
    که بعضا ، شاید دارای نقص نیز باشد

موفق باشید

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید abbasi.naft از ایشان تشکر کرده اند:

aliyeredon2 (۰۶-۲۷-۱۳۹۵),hmchenaran.s (۰۶-۲۷-۱۳۹۵),Mohamed007 (۰۶-۲۶-۱۳۹۵)

7. Top | #5

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    6106
    0 تومان
    دم همتون گرم، الان فقط یه سوال مونده که بجز اون شرکت هایی که پول رو از خارج میارن ایران راه دیگه ای هست که پول رو بشه آورد ایران؟

آیا بانکی توی ایران هست که بین المللی کار کنه؟
    امضای ایشان

تلاش نکن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگانی که با جست و جو این صفحه را مشاهده کرده اند:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

کلمات کلیدی این موضوع