صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

موضوع: افتتاح حساب گوگل پلی به صورت رسمی و قانونی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    7347
    تشکر شده 12 بار در 10 ارسال
    مبلغ حمایت شده توسط کاربر
    0 تومان

افتتاح حساب گوگل پلی به صورت رسمی و قانونی

سلام دوستان
    موسسه حقوقی اریکه عدل اقدام به افتتاح حساب گوگل پلی برای توسعه دهندگان به صورت قانونی کرده است
    به این صورت که شرکتی در خارج برای شما ثبت میکند و یک حساب بانکی بین المللی برای شرکت باز میکند و در گوگل پلی ثبت نام میکند.

توضیحات در این لینک

فقط چون اقدام به ثبت شرکت میکنید هزینه بالایی دارد. (با موسسه تماس بگیرید)
    بهتر است اول بازی خود را در کافه بازار منتشر کنید و وقتی مطمئن شدید که بازی شما پرطرفدار شده و درآمد خوبی بدست آوردید اقدام به این کار کنید.
    فقط من بازی های ساده و پرطرفداری که در خارج 10یا 50 میلیون دانلود داشتند ، تو کافه بازار دیدم 1000 تا بیشتر دانلود نگرفت
    بازار ایران معلوم نیست ملت چی دوست دارند.

موفق باشید
    ویرایش توسط hamed_eminem : ۰۹-۰۲-۱۳۹۵ در ساعت ۰۴:۲۰ بعد از ظهر

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamed_eminem از ایشان تشکر کرده است:

arikeadl (۰۹-۱۵-۱۳۹۵)

3. Top | #11

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    5476
    تشکر شده 1,665 بار در 949 ارسال
    0 تومان
    ایمیج افکت تو یونیتی 5 فکر نکنم پرو بخواد
    تم سفیدم که عشق منه
    امضای ایشان

4. Top | #12

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    7567
    تشکر شده 3 بار در 3 ارسال
    0 تومان
    حتما پرفشنال بهتر از پرسنال است که اینقدر گران قیمت است ولی پرسنال رایگان است

امضای ایشان

5. Top | #13

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    5476
    0 تومان
    حتما رو ولش
    تو سایتش نوشته:
    تغییر اسپلش اسکرین
    ظاهر سیاه
    امضای ایشان

6. Top | #14

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    6899
    تشکر شده 16 بار در 13 ارسال
    0 تومان
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliyeredon2 نمایش پست ها
    ایمیج افکت تو یونیتی 5 فکر نکنم پرو بخواد
    تم سفیدم که عشق منه
    علی آقا رو عشقه
    مخصوصا این عکس خوشتیپ و اون خنده دوست داشتنی شون رو

// -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- //
    در جواب مهندس امید81 باید بگم که نگارش پروفیشنال ، دارای پشتیبانی هست + یک سری امکانات ابری و استفاده از سرور های تعریف شده و یک سری موارد دیگه که با توجه به تحریم بودن ما ، تقریبا به کارمون نمیاد.
    ضمنا یونیتی پرسونال هم رایگان رایگان نیست . / بلکه تا زمانی رایگان هست که درامد شما به عنوان یه تیم کوچیک بازی سازی(البته برای معماری و ساخت انیمیشن هم خوندم که از یونیتی استفاده میکنند)، کمتر از 100.000 هزار دلار در سال باشه ، ولی به محض رسیدن به مرز تعریف شده از سوی یونیتی بایستی ، سهم اونها رو پرداخت بکنید.
    // ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- //
    کاش یه تاپیک جدا میزدند دوستان برای این بحث ها.
    از شروع کننده تاپیک ، پوزش میخوام که مسیر تاپیک منحرف شد
    .
    ویرایش توسط abbasi.naft : ۰۹-۰۳-۱۳۹۵ در ساعت ۱۱:۳۰ بعد از ظهر

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید abbasi.naft از ایشان تشکر کرده است:

peyman1959 (۰۹-۰۴-۱۳۹۵)

8. Top | #15

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    7890
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    0 تومان
    با سلام و احترام خدمت دوستان گرامی

دقت بفرمایید موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل یک پکیج و سلوشن فوق العاده برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان کشورمان ارائه داده است . خوشبختانه با تلاشهای ما همین حالا بسیاری از ایرانیان مستعد به بازارهای بین المللی دست پیدا کرده اند . از گوگل پلی استور تا مایکروسافت و سایر مارکت های مجازی .
    ما بر خلاف سایرین یک راه موقتی و عاری از اعتماد پیشنهاد نمی کنیم بلکه وظیفه ما تهیه پلن تجاری برای شما و عملی سازی آن در محیط بین المللی است .
    درست است که گوگل و سایر مارکت ها محدودیت های جغرافیایی شدیدی برای کشورهای در حال توسعه وضع کرده اند (حتی کشورهای اروپای شرقی و آسیا ) اما ورود به این بازار ها ، به صورت کاملا قانونی محل نیست .
    توضیح اینکه گوگل با اتباع(مردم) این کشورها مشکل دارد ، یعنی بنده ایرانی ! اما نمی تواند برای یک شخصیت حقوقی خارجی بهانه دست و پا کند ! کار ما این است که یک شرکت کانادایی یا اسکاتلندی با سهام 100 درصد ایرانی ثبت می کنیم و زمانی که شخصیت حقوقی شرکت شکل گرفت ، این شرکت می تواند براحتی با گوگل و سایرین وارد قرارداد شود . از دیدگاه حقوق و قانون شخصیت یک شرکت کاملا مستقل از شخصیت شرکا و سهامداران آن است . مثلا بدهی های شرکا ربطی به شرکت ندارد و بالعکس . ما از این اصل ساده حقوقی استفاده می کنیم و با شبکه عظیم وکلایمان در محیط بین المللی وضعیتی مستحکم و با ثبات برای ایرانیان دست و پا می کنیم .
    وکلای ما برای این شرکتها چندین لایه محافظتی مقرر می کنند که به هیچ عنوان تحت تاثیر تحریم ها یا تبعیض های گوگل قرار نگیرد . علاوه بر اینها ما سراغ نوع شرکتی می رویم که کاملا معاف از مالیاتهای سنگین خارجی باشد و همچنین یک سال تمام این شرکت توسط وکلای بین المللی ما پشتیبانی کامل حقوقی ، مالی و حسابداری می شود . پس از ثبت و تشکیل شرکت ما در یکی از بهترین بانکهای اروپایی به نام شرکت با امضای مدیر عامل ایرانی آن یک حساب بانکی کامل با تمامی امکانات مدرن بانکداری دنیا افتتاح می کنیم .
    این حسابها که از نوع افشور و معاف از مالیات می باشند ، دارای کد سوئیفت ، آی بن ، اینترنت بانک ، ویزا و مستر می باشد . حساب بانکی که به راحتی به گوگل ، پی پال و ... قابل معرفی است و هیچ محدودیتی از دیدگاه سقف نیز ندارد .

شما یک شرکت بین المللی خواهید داشت که در بیش از 170 کشور معتبر بوده و هیچ تزلزل یا خطری متوجه آن نیست ، همچنین یک حساب بانکی کامل و بدون تاریخ انقضاء در اختیار خواهید داشت . واقعا چه سرمایه ای می تواند از این موضوع ارزشمند تر باشد ؟ فراموش نکنید که یک فروش بین المللی شما برابر خواهد بود با 10 فروش داخلی شما !
    در صورتی که هر سوال یا ابهام دیگری دارید با کمال میل در خدمتیم .

وبسایت موسسه :
    www.arikeadl.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_eminem نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موسسه حقوقی اریکه عدل اقدام به افتتاح حساب گوگل پلی برای توسعه دهندگان به صورت قانونی کرده است
    به این صورت که شرکتی در خارج برای شما ثبت میکند و یک حساب بانکی بین المللی برای شرکت باز میکند و در گوگل پلی ثبت نام میکند.

توضیحات در این لینک

فقط چون اقدام به ثبت شرکت میکنید هزینه بالایی دارد. (با موسسه تماس بگیرید)
    بهتر است اول بازی خود را در کافه بازار منتشر کنید و وقتی مطمئن شدید که بازی شما پرطرفدار شده و درآمد خوبی بدست آوردید اقدام به این کار کنید.
    فقط من بازی های ساده و پرطرفداری که در خارج 10یا 50 میلیون دانلود داشتند ، تو کافه بازار دیدم 1000 تا بیشتر دانلود نگرفت
    بازار ایران معلوم نیست ملت چی دوست دارند.

موفق باشید
    از توضیحات حامد عزیز ممنونم . گفته شما در خصوص کشش بازار کاملا صحیح است منتها به نظر ما اگر کیفیت و استانداردهای جهانی در یک محصول رعایت شده باشد توسعه دهنده باید شانس خود را در بازارهای جهانی امتحان کند . موضوع یک بازی یا یک برنامه نیست . سرمایه ای برای آینده کسانی است که شغلشان را توسعه برنامه های موبایل قرار داده اند .
    ما خیلی خوشحالیم که دیوارهای ضخیم اطراف جوانان مملکت را شکسته ایم . الان خیلی ها بدون واسطه برنامه هایشان را در گوگل پلی یا مارکت های دیگر می فروشند و هیچ مشکلی ندارند . حق الزحمه ای را می گیرند که برای آن زحمت کشیده اند و شایسته آن هستند . دلال ها و واسطه ها هم حق انها را نمی توانند بخورند .

در خصوص قسمتی از فرمایشات شما هم خدمتتان عرض کنم که بنده با کلمه هزینه موافق نیستم ، این موضوع سرمایه گذاری است ! یک کشاورز برای خرید تراکتور خود بیش از 50 میلیون تومان هزینه می کند ! جوانان مستعد ما هم باید به فکر پیشرفت خود باشند و از سرمایه گذاری و ریسک نترسند . اگر چه ریسکی در کار نیست و بازار بین المللی ثبات فوق العاده ای دارد .
    ویرایش توسط arikeadl : ۰۹-۱۵-۱۳۹۵ در ساعت ۰۸:۴۳ بعد از ظهر
    امضای ایشان
    موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل
    تسهیل تجارت بین الملل با روشهای نوین حقوقی و قانونی
    www.arikeadl.ir

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arikeadl از ایشان تشکر کرده است:

hamed_eminem (۰۹-۱۶-۱۳۹۵)

10. Top | #16

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    5476
    0 تومان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Qeshm tour نمایش پست ها
    دوست گرامی یعنی با ایجاد این حساب دیگه امکان دسترسی به اکثر برنامه های گوگل پلی خواهد بود؟
    بله نوشتن که قانونی و شرکتیه انور اب

فقط بحث سر قیمتشه که میگن 10-12 ملیون
    امضای ایشان

11. Top | #17

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    3734
    تشکر شده 84 بار در 61 ارسال
    0 تومان
    aliyeredon2 عزیز پس اون حسابی که شما ساختید چی اون الکیه؟

منظورم اریکه عدل نیست اون یکی شرکت اسمش یادم رفت همونی که فکر کنم یه سرور ازش خرید کردید
    امضای ایشان
    ------------------------------------------------------
    - کاش زندگی یه دکمه شیفت دلیت داشت -

12. Top | #18

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    5476
    0 تومان
    اونی که من خریدم فقط اکانته 400 بود
    حساب بانکی رو از این چیزا نداره که تا 2 ملیون فکر کنم خرج باز کردن حسابیه که بشه توش پول وارد کرد
    امضای ایشان

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید aliyeredon2 از ایشان تشکر کرده است:

pyman_unity (۰۹-۱۶-۱۳۹۵)

14. Top | #19

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    3734
    تشکر شده 84 بار در 61 ارسال
    0 تومان
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliyeredon2 نمایش پست ها
    اونی که من خریدم فقط اکانته 400 بود
    حساب بانکی رو از این چیزا نداره که تا 2 ملیون فکر کنم خرج باز کردن حسابیه که بشه توش پول وارد کرد
    یعنی اکانت به اسم شماست و مالکیت بازی برای شماست نه کسی دیگه؟درسته
    یک سوال هم داشتم یعنی من اگه یک اکانت بسازم و بازیمو در گوگل پلی منتشر کنم و مثلا استقبال شد میتونم مثل کافه بازار بعدا حساب بانکی رو باز کنم؟!
    ((چون فکرم اینکه مثلا اگه از بازی استقبال شد بعدا یه فکری میکنم مثلا از یکی از اشنایان که اون طرفه کمک میگیرم یا از همین اریکه عدل استفاده میکنم فکرم خوبه شدنیه؟!! یا

ویرایش توسط pyman_unity : ۰۹-۱۶-۱۳۹۵ در ساعت ۰۴:۱۷ قبل از ظهر
    امضای ایشان
    - کاش زندگی یه دکمه شیفت دلیت داشت -

15. Top | #20

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    5476
    0 تومان
    نقل قول نوشته اصلی توسط pyman_unity نمایش پست ها
    یعنی اکانت به اسم شماست و مالکیت بازی برای شماست نه کسی دیگه؟درسته
    یک سوال هم داشتم یعنی من اگه یک اکانت بسازم و بازیمو در گوگل پلی منتشر کنم و مثلا استقبال شد میتونم مثل کافه بازار بعدا حساب بانکی رو باز کنم؟!
    ((چون فکرم اینکه مثلا اگه از بازی استقبال شد بعدا یه فکری میکنم مثلا از یکی از اشنایان که اون طرفه کمک میگیرم یا از همین اریکه عدل استفاده میکنم فکرم خوبه شدنیه؟!! یا

اکانت به اسم منه ول قسمت پیمنتش پر نشده و نمیتونم پرداخت درونبرنامه ای استفاده کنم
    درامد بیشتر ش از تبلیغات ویدیویی یونیتی اد هست نیازی به گوگل نداری
    بعدا میتونی اطلاعات پیمنت رو وارد کنی
    امضای ایشان

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید aliyeredon2 از ایشان تشکر کرده است:

pyman_unity (۰۹-۱۶-۱۳۹۵)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگانی که با جست و جو این صفحه را مشاهده کرده اند:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

کلمات کلیدی این موضوع