دوستان چندتا سوال در مورد ساخت بازی آنلاین داشتم قبلش یه توضیح کلی میدم که چی میخوام و چرا میخوام ! دنبال ساخت یه بازی 3 بعدی آنلاینم که پلیرها تک به تک مقابل هم قرار بگیرن و ممکنه همزمان 1000 نفر به صورت تک به تک با هم مبارزه کنن (شبیه کلش رویال که ممکنه یک میلیون بازی کن رو تک به تک مقابل هم قرار بده و مبارزه نوبتی باشه) و داده ها (اعم از امتیاز بازیکن اصلحه هایی که داره و ... ) هم توی سرور ذخیره بشه و اما سوالات :
1- برای ساخت همچین بازی باید از چه پروتکلی استفاده بشه ؟ (منظور p2p , Client-server )

2- وقتی بازیکن وارد بازی میشه باید از سرور بخونه که این بازی کن چه اصلحه هایی داره لول و امتیازش چنده و همچنین وقتی اصلحه جدیدی خرید یا از امتیازش کم و یا اضافه شد توی سرور ذخیره بشه برای همچین کاری نیاز به برنامه نویسی سرور ساید هست که مطمئنا با خوده یونیتی نیست و با کنسول c# هستش ارتباط بین بازی ساخته شده با یونیتی و کنسول سی شارپ چه جوری امکان پذیره ؟!

3- و سوال آخر اینکه اولین باره میخوام بازی کار کنم از لحاظ زبان برنامه نویسی جاوا و c# بلدم و خب چندتا app اندروید نوشتم از لحاظ گرافیک و موزیک ام مشکلی ندارم(5 نفر دارم که کارشون انیمیشنه چه 3مکس چه مایا و موزیکم که خدا برکت بده به اف ال) چقدر طول میکشه یادگیری و ساخت همچین بازی برای شخص من که یونیتی کار نکردم ؟!