فروشگاه اولترا بازی سازی، انیمیشن، جلوه های ویژه و موسیقی

ارسال محتوای دیجیتال شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: سوالات مربوط به وقت سفارت آمریکا

 1. Top | #1

  عنوان کاربر
  تاریخ عضویت
  دی ۱۳۹۵
  شماره عضویت
  7977
  نوشته ها
  1
  تشکر
  0
  تشکر شده 2 بار در 1 ارسال
  مبلغ حمایت شده توسط کاربر
  0 تومان

  سوالات مربوط به وقت سفارت آمریکا

  سوالات مربوط به وقت سفارت آمریکا


  وقت سفارت چیست و علت دریافت آن به چه دلیل می باشد؟
  با توجه به عدم روابط کنسولی بین برخی از کشورها و نداشتن روابط دیپلماتیک و یا تعطیل بودن سفارت خانه کشور های نامبرده هریک از شهروندان این کشور ها که قصد سفر به کشورهای یکدیگر داشته باشند . می بایست به یکی از کشور های دیگر از جانب آن کشور اعلام می شود جهت دریافت ویزا اقدام نمایند که از این بین با توجه به مشکلات ذکر شده شهروندان که قصد سفر به ایلات متحده آمریکا را دارند باید در یکی از کشور های امارت متحده عربی ، ترکیه و یا ارمنستان اقدام به مراجعه به سفارت خانه آمریکا نمایند. که این کار مستلزم داشتن زمانی تعیین شده هم برای سفارت خانه و هم برای مسافر می باشد.
  از این رو برخی از شرکت های مسافری با توجه به آشنا بودن ، به این مراحل اقدام به دریافت نوبت حضور در سفارت یا همان وقت از پیش تعیین شده سفارت می کنند. که در خواست کننده پس از تایید وقت می بایست در ساعت و تاریخ مقرر در سفارتخانه آن کشور حاضر شوند.
  شرایط اخذ وقت سفارت؟
  وقت سفارت آمریکا یا هر کشور دیگری نیاز به داشتن شرایط خاصی یا پیچیده ای نیست و بدین صورت است. که پس از پرداخت هزینه های سفارت و پرداخت مبلغ و تکمیل کردن فرم های مربوطه وقت سفارت برای مصاحبه به متقاضی ارائه می شود.
  توجه داشته باشید در زمان اخذ وقت سفارت هیچ مدارکی کنترل یا بررسی نمی شود و اطلاعات لازم بر مبنای صحت گفته های شفاهی ثبت می شود.
  چه مراحلی پس از ورود به سفارت اتفاق می افتد؟
  پس از ورود به سفارت و ایجاد برسی های لازم امنیتی شخص متقاضی بعد از دریافت نوبت می بایست در حضور کار شناس مصاحبه کننده سفارت رفته و بعد از پاسخ دادن به یک سری از سوالات و ارائه مدارک کافی و شرایط لازم و احراز آن برای کارشناس منتظر پاسخ سفارت به این درخواست شود. که این انتظلار تقریبا تا 1 ساعت بعد از مصاحبه نتیجه مصاحبه متقاضی اعلام می گردد. که ویزا به وی تعلق می گیرد ویا خیر. و حالت سومی نیز وجود دارد. که به علت نقص مدارک پرونده تا اعلام مجدد مدارک باز می ماند.

  مدارک لازم جهت ویزای آمریکا:
  بعد از انتخاب نوع ویزای مربوطه خود از بین انواع ویزاها می بایست مدارک لازم جهت صدور آن ویزا و شرایط لازم را داراه باشید که این مستلزم داشتن شرایط کافب می باشد.
  که در این جا برا مثال ویزای توریستی که از بین انواع ویزا ها بسیار پر در خواست می باشد را توضیح می دهیم.
  پس از دریافت وقت سفارت و مصاحبه نوبت آن می شود که مدارک لازم را ارائه کنید به طور مثال اگر شخصی دارای شغلی آزاد می باشد . که دارای جواز کسب می باشد می بایست مدارک دیل را جهت قوی کردن پرونده خود داشته باشد.
  فرم تکمیل شده DS160
  مدارک هویتی
  مدارک شغلی شامل جواز کسب ، روزنامه اساسنامه ،در غیر این صورت اگر کارمند هستید معرفی نامه به عمراه لیست بیمه گردش مالی حداقل پنج ماه
  گواهی تمکن مالی از بانک – اموال بانکی ( شامل خانه ، ویلا ، ….)
  پس از ارائه این مدارک کارشناس سفارت پس از برسی های لازم و درصورت تایید صدور ویزا را برای شخص انجام می دهند.
  شرایط دریافت ویزا آمریکا به چه صورت است؟
  ایالات متحده آمریکا همانند سایر کشورها در اداره مهاجرت پس از هر چند سال شرایطی را برای متقاضیانی که مقصد ورود آمریکا را دارند تعیین می کند و پس از اعلام و تصویب آن در سیاستهای کلی اداره مهاجرت آمریکا قرار می گیرند.
  ابتدا به شرح انواع ویزا آمریکا می پردازیم که هر متقاضی نسبت به-
  شرایط مدارکی خود می تواند یکی از ویزاهای ذیل را انتخاب نماید و در پروسه صدور ویزای مربوطه مدارک را تحویل سفارت بدهد.
  ویزای B2:
  این ویزا شامل کسانی می شود که قصد ورود به آمریکا برای یکی از مسائل زیر را دارند:
  مسائل پزشکی، قصد دیدار خانواده، جهت شرکت در کنفرانس ها و در آخر توریستی.
  ویزای E2:
  ویزای E-2 که به نام های مختلفی از جمله سرمایه گذاری کوچک یا سرمایه گذاری سبک بین ایرانیان معروف شده است، به دارنده آن اجازه می دهد برای مدت تعیین شده مشخص و به منظور سرمایه گذاری برای ایجاد یک کسب و کار جدید و یا خرید و مدیریت یک کسب و کار موجود، در آمریکا زندگی کند.
  ویزای P , O:
  ویزای P-1 مخصوص ورزشکاران و یا هنرمندانی است که برای شرکت کردن در یک تورنمنت و یا به عنوان عضوی از یک گروه هنری که در سطح بین المللی، برای یک مدت زمانی* شناخته شده باشند، به آمریکا سفر کند. ویزای P-2 برای هنرمندانی است که هدف آنها از سفر به آمریکا شرکت در یک برنامه تبادلی بین یک سازمانی در ایالت متحده و سازمانی در کشور دیگری هستند. ویزای P-3 برای اشخاصی* است که میخواهند به صورت موقت برای اجرای برنامه ای*، تدریس و یا تعلیم در زمینه هنری و یا سرگرمی، در یک دوره فرهنگی* خاص شرکت کنند.
  ویزای نوع O دسته ای از ویزاهای کارگری موقت غیرمهاجرتی است و به فرد خارجی که «در علوم، هنر، تحصیل، تجارت یا قهرمانی ورزشی دارای استعداد خاصی باشد ( ویزای O-1A) یا در زمینه تصاویر متحرک و انیمیشن و صنعت تلویزیون دارای دستاورد خارق العاده ای بوده باشد و بابت آن دستاوردها در سطح کشور یا جهانی مطرح باشد» (ویزای O-1B) و دستیاران او (ویزای O-2) و اعضای خانواده درجه یک او (ویزای O-3) اعطا می شود
  ویزای H1 :
  ویزای H1 آمریکا یک نوع ویزای غیر مهاجرتی است که به شرکت های آمریکایی اجازه می دهد فردی غیرآمریکایی را حداکثر به مدت شش سال به کار بگیرند. چون درخواست ویزای غیرمهاجرتی بسیار سریعتر از درخواست گرین کارت است، در ابتدا افراد مورد نیاز برای بلندمدت را ابتدا با ویزای غیرمهاجرتی مثل ویزای H1 وارد آمریکا می کنند.
  ویزای M یا F:
  این ویزا در بین کسانی که مایل به مطالعات آکادمیک در ایالات متحده هستند شایع است. برای تحصیل در کالج یا دانشگاه های معتبر آمریکا و یا کلاسهای زبان انگلیسی در یک دانشگاه یا موسسه زبان انگلیسی، ویزای تحصیل لازم است.
  ویزای J :
  ویزا “J” برای برنامه های آموزشی ومبادلات فرهنگی می باشد
  ویزای L1:
  اگر شما Business خود را دارید و خود و خانواده اتان تمایل به مهاجرت به آمریکا را دارید می توانید از ویزای L1 برای مهاجرت به آمریکا استفاده نمایید.
  ویزای L1 یکی از مفید ترین نوع ویزا برای اینگونه از ایرانیان می باشد.موارد فوق را به دو دلیل می تواند اثبات کرد.
  برخی از مزایای این وبزا به شرح زیر می باشد:* محدوده زمانی ( زمان معتبر بودن ویزا )
  * اجازه کار در آمریکا
  * اجازه تحصیل در آمریکا
  * راهی که به سادگی به کارت سبز (Green Card) تبدیل خواهد شد

  ویزای K :
  ویزایی در دسته بندی غیر مهاجرتی است که به یک شهروند غیر آمریکایی این مجوز را می دهد که به قصد ازدواج با نامزد خود که شهروند آمریکا است به امریکا سفر کند.
  ویزای R:
  ویزای نوع R-1 به مبلغان مذهبی موقت اعطا می شود. آن ها باید عضو موسسه مذهبی باشند که دست کم دو سال سازمان مذهبی غیر انتفاعی موجه در ایالات متحده بوده باشد. ویزای R-2 به اعضای وابسته خانواده اعطا می شود.

  لازم به ذکر است این شرکت تنها اقدام کننده وقت سفارت آمریکا می باشد و به هیچ نحوی در مراحل صدور ویزا هیچ دخل و تصرف یا اقدام همسو با صدور ویزا ندارد.
  منبع : وقت سفارت آمریکا
  امضای ایشان

 2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Adonis655 از ایشان تشکر کرده اند:

  aliyeredon2 (۱۰-۲۲-۱۳۹۵),pyman_unity (۱۰-۲۵-۱۳۹۵)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگانی که با جست و جو این صفحه را مشاهده کرده اند:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •